Najważniejsze ogłoszenia z 2. niedzieli zwykłej – 14 stycznia 2018:

• Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej opłatek parafialny.
  • W czwartek 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w tym czasie będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • W piątek 19 stycznia wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji.
  • W środę zakończyliśmy wizytę duszpasterską w tym roku liturgicznym. Składamy serdeczne podziękowanie za możliwość spotkania, wspólną modlitwę i gościnność. Bóg zapłać za składane z tej okazji ofiary.
  • Spotkanie formacyjne prze Bierzmowaniem dla III klas gimnazjum w środę o godz.17.00.
  • Czwartkową adorację Najświętszego Sakramentu o godz.16.00 poprowadzi Róża św. Łukasza.
  • Składka z przyszłej niedzieli na potrzeby parafii.
  • W ubiegłym tygodniu zmarli: +Mieczysław Klatka z ul. Trzecieskiego, ur. w 1948, + Wanda Bielawka z ul. Rejtana, ur. w 1928. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.

Najważniejsze ogłoszenia ze święta Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2018:

• Z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
  • Parafialny opłatek planowany na 14 stycznia po Mszy św. wieczorowej, odbędzie się jeśli zgłosi się więcej chętnych. Zapisy do 10 stycznia.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone w grudniu na budowę kościoła. Wpłaciło 22 osoby, a w skarbonce złożono 2250 zł.
  • Spotkanie Rodziny Szkaplerznej w środę 10 stycznia w kościele.
  • Dzisiejsza składka na Seminarium Duchowne.
  • W tym tygodniu od poniedziałku do soboty przejdą po Jedliczu z siostrą zakonną Kolędnicy Misyjni. Ofiary przeznaczone będą na misje.
  • Zespół MORIA i społeczność LO im. Marii Konopnickiej w Jedliczu serdecznie zapraszają na wieczór poezji pt.: „Podróż w głąb człowieka”, który odbędzie się 13.01.2018 o godz. 17.00 w Pałacu Stawiarskich.
  • W ubiegłym tygodniu zmarła Halina Kielar z ul. 3 Maja, ur. w 1946 r.
  • Plan kolędy:
    Poniedziałek 8.01.2018

od 16.00 - Rejtana Blok 1
    ul. Rejtana - domy prywatne
    ul. Kolejowa
    od godz. 18 - ul. Tokarskich bl. nr 8

Wtorek 9.01.2018

od 16.00 - ul. Żeromskiego
    ul. Konarskiego
    ul. Traugutta bl. 2 i domy prywatne

od 18.00- ul. Tokarskich bl. nr 28

Środa 10. 01.2018