Publikacja ogłoszeń: ks. Marek Duda

Ogłoszenia parafialne z XXXII Niedzieli zwykłej
(10 listopada 2019):

• Dziś i w czwartek wypominki o godz. 16:30, w pozostałe dni po Mszy Św. wieczornej.
  • Burmistrz Gminy Jedlicze zaprasza na koncert patriotyczny, który odbędzie się dziś w Sali Rafinerii Jedlicze o godz. 18:00 .Wystąpią m. in. chór Echo, kapela GOK.

Koncert patriotyczny 2019

• Pani Burmistrz zaprasza na uroczystości związane ze Świętem Niepodległości - "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna". Jutro Msze Św. o godz. 11:00. 15 min przed Mszą Św. koncert laureatów Gminnych Eliminacji Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Patriotycznej, po Mszy Św. złożenie kwiatów pod pomnikiem Poległych w obronie Ojczyzny. Po złożeniu kwiatów śpiewanie pieśni patriotycznych przy grochówce wojskowej w sali domu katechetycznego.

Plakat 11 listopada 2019

• Spotkanie przed bierzmowaniem dla klas VII we wtorek o godz. 17:00.
  • Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła. W październiku wpłaciło 27 osób, w skarbonce złożono 2710 zł.
  • Składka z przyszłej niedzieli na dom księży emerytów „Emaus” i na potrzeby parafii.
  • W minionym tygodniu zmarł:
    + Jan Wojnar z Chlebnej ur. 1937 r.
    Wieczne odpoczywanie …

Pokaż wcześniejsze Ogłoszenia