Publikacja ogłoszeń: ks. Marek Duda

Ogłoszenia parafialne z Uroczystości Zesłania Ducha Świętego
(31 maja 2020):

• Dziś za publiczne odmówienie hymnu „O stworzycielu Duchu Przyjdź” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • O godzinie 17:30 ostatnie nabożeństwo majowe, od jutra początek nabożeństw czerwcowych.
  • Jutro NMP Matki Kościoła - II dzień Zielonych Świąt. Msze Św. o godz. 7:00, 9:00, 18:00.
  • Od dziś zniesiono limit osób na Mszy Św. W kościele obowiązują maseczki.
  • W tym tygodniu I czwartek I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek spowiedź od godz. 17:00, w piątek od godz. 16:30. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8 00.
  • W Sobotę nabożeństwo Fatimskie. Jeśli pogoda pozwoli odbędzie się przy grocie z zachowaniem dystansu społecznego. Wcześniej prosimy o przygotowanie.
  • W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania.
    Adoracja o godzinie 17 00.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres komunii Św. Wielkanocnej.
  • W związku ze zniesieniem z dniem 30 V kolejnych ograniczeń związanych z COVID-19 od niedzieli 7 VI br. włącznie zostaje odwołana dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych i świątecznych Mszach Św.
  • W minionym tygodniu zmarła:
    + Amelia Mróz-Drewnik z Warszawy, ur. 1930 r. Msza Św. jutro o godz. 15:30.
    Wieczne odpoczywanie…

spotkania ksm2020