Ogłoszenia parafialne z XIX Niedzieli zwykłej
(11 sierpnia 2019):

• W czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze sw. o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 18.00. Na Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo ziół, kwiatów i wieńców dożynkowych. Przypominamy, że jest to święto nakazane.
  • Składka przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby parafii. Prace przy wymianie dachu na plebanii rozpoczną się prawdopodobnie we wrześniu.
  • Ksiądz Proboszcz wraz z organizatorami, składają gorące podziękowanie wszystkim, którzy swym zaangażowaniem, pomocą materialną swoim talentem i umiejętnościami oraz wsparciem duchowym przyczynili się do zorganizowania IV Pikniku Parafialnego. Dziękujemy za liczne przybycie. Bóg zapłać.
  • W przyszłą niedziele dożynki gminne. Msza św. w naszym kościele o godz. 15:00.
  • W minionym tygodniu zmarli:
    +Agata Wodzińska z ul. Obrońców Wolności, ur. 1967 r. pogrzeb w poniedziałek o godz. 15:15 z kaplicy
    +Zofia Starzychowicz z ul. Cichej, ur. 1929 r., pogrzeb we wtorek o godz. 15:00 z kaplicy

Ogłoszenia parafialne z XVIII Niedzieli zwykłej
(4 sierpnia 2019):

• Dzisiaj w godz. 14:00 - 18:00 serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na IV Piknik Parafialny. Zapewniamy wiele atrakcji, szczególnie dla dzieci.
    Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.

piknik 2019

piknik 2019 program

• Dziś w liturgii wspomnienie św. Jana Vianneya, prezbitera, patrona wszystkich kapłanów i duszpasterzy, natomiast we wtorek święto Przemienienia Pańskiego.
  • W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
  • W czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17:00 zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie mieszkańców z ul. Obrońców Wolności.
  • Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła. W lipcu na konto wpłaciło 26 osób, w skarbonce złożono 920 zł.
  • Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

Ogłoszenia parafialne z XVII Niedzieli zwykłej
(28 lipca 2019):

• W przyszłą niedzielę (4. sierpnia) serdecznie zapraszamy na IV Piknik Integracyjny, który odbędzie się na placu przy kościele w godzinach 14:00 – 18:00, szczegóły na plakatach. Ciasta na piknik można przynosić w niedzielę 4 sierpnia od godz. 11:00 do Domu Katechetycznego.
    Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.

piknik 2019

• We wtorek po Mszy Św. o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich, którzy pełnią jakąkolwiek funkcję na pikniku, na zebranie, aby omówić szczegóły organizacji.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 17:00, a w piątek od godz. 16:30 .
  • Zapraszamy wszystkich na czwartkową adoracje Najświętszego Sakramentu, a szczególnie mieszkańców ul. Wierzbowej.
  • Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8:00.
  • W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, jeśli warunki pozwolą, przy grocie. Prosimy o pomoc w przygotowaniu na godzinę przed nabożeństwem.
  • W czwartek rozpoczyna się sierpień, miesiąc trzeźwości, zachęcamy do zachowania abstynencji.
  • W piątek w kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.
  • W dniach 2-4 sierpnia odbędzie się XXII Spotkanie Trzeźwościowe Dębowiec 2019. W naszym kościele Msza Św. 2 sierpnia o godz. 11:00, o godz. 12:15 wyruszy piesza pielgrzymka do Dębowca (18 km), Księża Saletyni serdecznie zapraszają do wzięcia udziału.
  • Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii, złożono 7040 zł. Bóg zapłać kierowcom za złożone ofiary przy święceniu pojazdów, złożono 6143 zł.

Pokaż wcześniejsze Ogłoszenia

• 24 sierpnia - Święto św. Bartłomieja, apostoła