Wyszukiwarka

29 stycznia 2017 r. w Sali katechetycznej odbył się opłatek parafialny. Tradycyjne spotkanie rozpoczęła msza święta. Inspiratorem spotkania był ks. Proboszcz Stanisław Turoń, a organizacją opłatka kierowała Akcja Katolicka. W przygotowaniu opłatkowego spotkania aktywnie uczestniczyli również członkowie Koła Caritas, Rady Parafialnej, Kręgów Rodzin, Szkaplerza i Róż Różańcowych.

 

Na nasze zaproszenie w spotkaniu uczestniczył wiceburmistrz Jedlicza Pan Ryszard Zagórski.

Opłatek był okazją do wspólnego kolędowania, składania życzeń i delektowania się pysznymi domowymi wypiekami. Każdy z uczestników został obdarowany symbolicznymi prezencikami od Trzech Króli. Niespodziewane prezenty przygotowała Pani Maria Zajdel.

Dzieci i młodzież z Ogniska Muzycznego przy GOK w Jedliczu zaprezentowały swoje umiejętności gry na różnych instrumentach muzycznych. Grupę prowadzi Pan Jan Radoń – organista parafialny.

W spotkaniu uczestniczyło 80 osób.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku na zaproszenie Naszego Proboszcza odpowie jeszcze więcej parafian.

Zbliżające się święta i uroczystości

  • 5 kwietnia - Niedziela Palmowa (Męki Pańskiej)
  • 12 kwietnia - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
  • 23 kwietnia - Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski
  • 25 kwietnia - Święto św. Marka, ewangelisty
  • 29 kwietnia - Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
2.png2.png3.png8.png3.png8.png
6
Online