Wyszukiwarka

Otrzymaliśmy zaproszenie od prezesa oddziału Anny Daraż na ognisko międzyoddziałowe w ośrodku KSM AP w Wybrzeżu. Naszego oddziału nie mogło tam zabraknąć. Niestety pogoda nas nie oszczędzała, ale naszym piłkarzom to w ogóle nie przeszkadzało.

Bez problemu odbyły się zawody sportowe. Ognisko również miało swoje miejsce w planie dnia- cała zabawa skupiła się w altanie ogrodowej nazywanej przez młodzież "Grzybkiem". Wspólnym rozmowom i zabawom nie było końca- bawiliśmy się do 22:00 żeby nie denerwować sąsiadów. Kilkakrotnie odtańczyliśmy Belgijkę- było to piękne przeżycie dla wszystkich członków KSM. Mamy nadzieję, że wspólne zabawy i integracja zachęcą młodzież do przyjazdu do Wybrzeża

Zbliżające się święta i uroczystości

  • 5 kwietnia - Niedziela Palmowa (Męki Pańskiej)
  • 12 kwietnia - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
  • 23 kwietnia - Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski
  • 25 kwietnia - Święto św. Marka, ewangelisty
  • 29 kwietnia - Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
2.png2.png3.png8.png5.png1.png
1
Online