22 grudnia 2017 (piątek) w auli punktu katechetycznego w Jedliczu spotkała się młodzież parafialna na uroczystej wieczerzy wigilijnej.

Był to szczególny wieczór, w którym na wspólne kolędowanie przybyło ponad 30 młodych osób. Po modlitwie i wysłuchaniu Słowa Bożego wspólnota KSM podzieliła się opłatkiem składając przy tym wzajemne życzenia.

Po wspólnych uściskach i wymianie serdeczności, które zdawały się nie mieć końca, młodzi ludzie zasiedli do kolacji. W przygotowaniu potraw wigilijnych pomogło Koło Gospodyń Wiejskich – Jedlicze centrum. Wigilia Młodzieży okazała się świetną okazją do wspólnego kolędowania w miłym gronie kolegów i koleżanek. Spotkanie pokazało, że młodzież z naszej wspólnoty parafialnej potrafi się zjednoczyć i pokazać jak ważne są Święta Bożego Narodzenia dla katolików.

Źródło: jedlicze.org