Tradycyjnie już w Dniu Wszystkich Świętych na jedlickim cmentarzu komunalnym prowadzona była kwesta zorganizowana przez Komitet Społeczny Gmina Jedlicze Pamiętamy.

Tego dnia przedstawiciele władz Urzędu Gminy w Jedliczu, Radni Rady Miejskiej, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Jedliczu oraz mieszkańcy zbierali datki na renowację nagrobków i pomników pamięci, znajdujących się na terenie Gminy Jedlicze. Dzięki hojności odwiedzających jedlicką nekropolię, udało zebrać się kwotę w wysokości 7 936, 39 złotych, 1 dolara amerykańskiego oraz 1 euro. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli szlachetną inicjatywę Komitetu Społecznego – Gmina Jedlicze Pamiętamy i dołączyli do zbiórki.

Źródło: jedlicze.pl