Wyszukiwarka

W dniu 8 marca o godzinie 19:00 odbyła się Droga Krzyżowa dla młodzieży zorganizowana przez KSM Jedlicze.

Był to czas, w którym można było posłuchać pięknych pieśni i rozważań wielkopostnych czytanych przez młodzież KSM-u, a także obejrzeć prezentację multimedialną o poszczególnych stacjach Drogi Krzyżowej.

Każdy, kto pojawił się na tej Drodze Krzyżowej, mógł na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i pomyśleć o swoim życiu oraz o tym, co w naszym życiu jest najważniejsze. ,,Miłości Jedyna, daj nam dostrzegać prawdziwe dobro i piękno, ucz nas właściwego spojrzenia na świat i innych ludzi…’’

Zbliżające się święta i uroczystości

  • 4 czerwca - Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • 7 czerwca - Uroczystość Najświętszej Trójcy
  • 11 czerwca - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  • 19 czerwca - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • 24 czerwca - Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • 29 czerwca - Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła
2.png4.png2.png6.png5.png7.png
1
Online