Wyszukiwarka

W dniu 8 marca o godzinie 19:00 odbyła się Droga Krzyżowa dla młodzieży zorganizowana przez KSM Jedlicze.

Był to czas, w którym można było posłuchać pięknych pieśni i rozważań wielkopostnych czytanych przez młodzież KSM-u, a także obejrzeć prezentację multimedialną o poszczególnych stacjach Drogi Krzyżowej.

Każdy, kto pojawił się na tej Drodze Krzyżowej, mógł na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i pomyśleć o swoim życiu oraz o tym, co w naszym życiu jest najważniejsze. ,,Miłości Jedyna, daj nam dostrzegać prawdziwe dobro i piękno, ucz nas właściwego spojrzenia na świat i innych ludzi…’’

Zbliżające się święta i uroczystości

  • 26 lutego - Środa Popielcowa
  • 1 marca - Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu
  • 4 marca - Święto św. Kazimierza, królewicza
2.png1.png5.png3.png4.png7.png
4
Online